Alkotásaimat többnyire kiállításokon lehet megtekinteni, - ennek legutóbbi helyszíne 2011-ben Budapesten a Néprajzi Múzeumban volt. Számomra a művészet egy olyan múlti kulturális nyelv, amelyet mindenki megért.
A Kedvesház megsegítésére felajánlott képem azon ritka képek egyike ami tájkép. Még pedig gyerekkorom emlékezetes tájképe a berkeszi nevelőotthon parkja a tóval.
Kikiáltási ára: 50 000 Ft
A képre 2013. december 20-ig lehetett licitálni. A legmagasabb licit nyert.
Az iskolában megszűnt a lemorzsolódás, minden kedvesházi gyerek továbbtanul, többen érettségit szereztek.
Csökkent a helyi társadalomban az előítéletesség a romák iránt.
Pozitívan változott szülőknek az iskolához, a tanultsághoz való viszonya. (Erősödött motivációjuk, kitörési aktivitásuk, szülői kompetenciájuk, a munka világában való érvényesülési törekvésük).
A Kedvesházban felnőtt gyerekek szülőkként „kedvesházi értékek” szerint nevelik gyerekeiket, küzdőkké váltak, dolgoznak, a munka világában akarnak érvényesülni.
A programból kinőtt Kedvesház-pedagógia országosan is elismert a pedagógusok körében. Több mint 4000 pedagógus végezte akkreditált továbbképzéseinket, száznál is több óvodában, iskolában alkalmazzák a Kedvesház-pedagógia módszereit a roma/hátrányos helyzetű gyerekek integrált nevelésében, a szülőkkel való kapcsolat kiépítésében.
Magyarország Kormánya, a program alapítóját 2012-ben "Nemzetiségekért Díj"-ja tüntette ki.